Програма «U-LEAD з Європою»

Дата: 18.12.2020 11:49

Фото без описуПрограма «U-LEAD з Європою» допомагатиме Кам’янській та Чудейській громадам Буковини розробити стратегії розвитку території.

В середу, 8 грудня 2020р., оприлюднили результати відбору пропозицій громад. Із 183 заявок обрали 48, по дві громади на область. Ключовими факторами успіху в цьому конкурсі були якість пропозиції, зобов’язання розпочати роботу з розробки стратегій розвитку, а також наявність відповідних напрацювань та кадрових ресурсів.

Стратегія розвитку громади є важливою складовою загальнодержавної політики планування розвитку. Крім того, у цьому документі відображаються ключові пріоритети розвитку територій громади, регіону та держави, а це своєю чергою сприяє залученню додаткових коштів та інвестицій.

Тому, наявність стратегії розвитку у громади відкриває нові можливості.

Відібрані громади для надання підтримки з розробки стратегій розвитку