Органи місцевого самоврядування стурбовані зростанням тарифів на комунальні послуги

Дата: 11.01.2021 23:23

Фото без опису Сьогодні, 11 січня, відбулась зустріч керівництва Чернівецької обласної ради з головами територіальних громад області.

В ході розмови обговорили низку проблемних питань, які стосуються підвищення тарифів на споживання та транспортування газу, електроенергії, теплопостачання, тощо.

Керівництво обласної ради та депутатський корпус займає активну позицію у вирішенні цього надважливого питання. Голова обласної ради Олексій Бойко вважає, що акції протесту є «вимушеними кроками людей». Чернівецька обласна рада має намір усіляко, в межах своїх повноважень, відстоювати права простих буковинців.

Олексій Бойко зазначив, що за підсумками зустрічі вже напрацьовуються механізми подолання проблеми та звернення у відповідні державні органи.

Використано матеріали з сайту http://oblrada.cv.ua/