ЗВІТ за 2020 рік дільничного офіцера поліції Кам’янської територіальної громади

Дата: 03.02.2021 08:26

Територію Кам’янської територіальної громади обслуговують капітан Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Костюк Сергій Васильович та лейтенант  Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Гідора Микола Тарасович.

Так, до адміністративної відповідальності дільничними офіцерами поліції, які обслуговували територію Кам’янської територіальної громади, притягались громадяни за такими статтями:

- ст. 44 КУпАП  (Незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання
наркотичних засобів без мети збуту в невеликих розмірів),
- ст. 44-3 КУпАП  (Порушення правил щодо карантину людей),
- ст. 51 КУпАП (Дрібне викрадення чужого майна),
- ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів),
- ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами),
- ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство),
- ст. 175-1 КУпАП (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях),
- ст. 176 КУпАП (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення),
- ст. 178 КупАП(Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді),
- ст. 187 КУпАП (Порушення правил адміністративного нагляду),
- ст. 191 КУпАП (Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення зброї),
- ст. 192 КУпАП (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) зброї і правил взяття її на облік).

Поліцейськими громади розглянуто 412 матеріалів та опрацьовано 328 викликів. Серед жителів Кам’янської територіальної громади, які вчиняли насильство в сімї, згідно ч. 3, п. 2 наказу МВС України № 124 від 25.02.2019 року, а також Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", проводились профілактичні заходи (поставлено на облік, осіб, які вчинили насильство в сім'ї). Відповідно до чого із ними протягом 2020 року проводились індивідуально-профілактичні бесіди та внесено термінові заборонні приписи стосовно кривдників. Складено адміністративних 33 протоколів за порушення ст. 173-2 КУпАП«Вчинення домашнього насильства».

У сфері охорони та захисту прав дітей було відвідано 10 сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах та здійснено профілактично-роз’яснювальну роботу в навчальних закладах. Також складено 11 адміністративних протоколів за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

Отже, в результаті своєї діяльності дільничні офіцери протягом 2020 року: затримали 23 правопрушники, розшукали 1 особу, що переховується від слідства та суду. Внесено 22 відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами ДОП та розкрито 25 кримінальних правопорушень ДОП самостійно та спільно з іншими структурними
підрозділами НПУ.

Окрім залучення дільничних офіцерів поліції до несення служби під час надзвичайних подій, а також заходів пов’язаних з несенням служби за межами району, дільничними офіцерами поліції в 2020 року проводились заходи під час вихідних та святкових днів спрямовані на дотримання правил карантину та профілактика осіб, які потенційно підпадають  під групу «ризику», щодо захворювання короновірусом COVID-19.

Тільки разом ми зробимо громаду безпечною!

Звіт за 2020 рік дільничного офіцера поліції Кам’янської територіальної громади