Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Дата: 07.03.2021 23:45

Фото без описуХвилюючі, запаморочливі, прекрасні і ніжні жінки Кам’янської громади!
Весна і жінка- однієї природи, тому це
свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливо велику місію– життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.
Від усієї душі бажаю Вам казкового настрою, ласкавих чоловічих обіймів, запаморочливої кар'єри, фінансової стабільності, яскравих вражень, щасливих усмішок і багато-багато здоров’я, адже сьогодення показало його вагу.
Нехай весна живе у Вашому серці щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої!!!

З повагою, сільський голова Микола Костащук!