Кам’янська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Кам’янської сільської ради

Дата: 25.03.2021 10:31

Кам’янська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади начальника  служби  у справах  дітей   Кам’янської сільської ради .

До участі в конкурсі допускаються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста за спеціальністю, стаж роботи за фахом на державній службі, службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та комп’ютером.

Конкурсантам необхідно подати такі документи:
-    заяву на ім’я голови конкурсної комісії;
-    особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками;
-    2 фотокартки розміром 4х6 см.;
-    копію документів про освіту;
-    копію паспорта громадянина України;
-    копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
-    особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Термін подачі документів – 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Документи приймаються за адресою: Кам’янська сільська рада, село Кам’яна,  вулиця Головна,2
телефон  45-2-43
 Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умови оплати праці надається керуючим справами виконавчого комітету Кам’янської сільської ради.