Вітання з 95-річним ювілеєм Приказці Юстині Костянтинівній

Дата: 02.04.2021 14:12

Фото без описуСьогодні 2 квітня 2021 року свій 95-річний ювілей  святкує одна з найстарших мешканок нашої громади – Приказка Юстина Костянтинівна. Таких людей, як пані Юстина – залишилися одиниці в громаді, це живі свідки епохи. Скільки було пережито за ці роки, скільки Вами було зроблено доброго для оточуючих! Низький уклін Вам! Прийміть наші вітання і подяки та чекаємо, що всього через якихось п’ять років Ви широко відзначите вже віковий ювілей!
Бажаємо міцного здоров’я, душевного спокою, турботи від рідних і близьких. Нехай життя наповнюється теплом від усвідомленням того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Хай здоровими і щасливими зростають Ваші діти та онуки, а оселя повниться достатком. Многая Вам літа!

З повагою, Кам’янська сільська рада.