Дата: 21.04.2021 09:28

Фото без описуКам’янська сільська рада за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» продовжує роботу із розробки Стратегії розвитку Кам’янської територіальної громади на 2021–2027 роки та повідомляє, що 23 квітня 2021 року відбудеться друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку нашої громади.

На порядку денному презентація та обговорення результатів стратегічного аналізу громади та результатів соціологічного дослідження, проведення SWOT-аналізу та формулювання стратегічного бачення.

Засідання робочої групи відбудеться 23 квітня 2021 року в приміщенні Будинку культури села Кам’яна (адреса: с.Кам’яна, вул.Головна, 1). Початок о 13:00.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити її кращою!