Кам’янська територіальна громада придбала новий шкільний автобус

Дата: 26.04.2021 08:09

Фото без описуКам’янська територіальна громада, в особі сільського голови Миколи Костащука та начальника відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту та туризму Кам’янської сільської ради Віри Михайлюк, щиро вдячні Чернівецькій обласній державній адміністрації та департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, а особливо її керівникам Сергію Осачуку та Людвизі Цуркан, за вирішення проблеми підвозу дітей з віддалених населених пунктів громади.
Нові шкільні автобуси були куплені за умови співфінансування. З місцевого бюджету на вирішення даної проблеми було виділено 500 тис.
грн співфінансування.
Доступ до навчання має бути не тільки зручним, але й безпечним! Тому ми раді повідомити, що дітки отримали можливість комфортного та безпечного шляху до освітніх закладів громади.