Дата: 26.04.2021 10:00

Фото без описуШановні мешканці Кам’янської територіальної громади! Кам’янська сільська рада за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» продовжує роботу із розробки Стратегії розвитку Кам’янської територіальної громади на 2021–2027 роки та повідомляє, що 23 квітня 2021 року відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку нашої громади.

Під час засідання були презентовані та обговорені результати стратегічного аналізу громади, який був проведений членами робочої групи протягом лютого-березня та результати соціологічного дослідження проведеного з лютого по березень цього року. Проведено SWOT-аналіз факторів, які впливають на розвиток громади та попередньо визначено та сформульовано стратегічного бачення нашої громади.

Слідкуйте за нашими новинами на Фейсбук сторінці та сайті громади.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу громаду найкращою!

Матеріали другого засідання робочої групи представлені нижче:
Соціально-економічний аналіз Кам’янської громади

SWOT-аналіз Кам’янської громади