Початок громадських слухань, щодо укладення договору про міжмуніципальне співробітництво між громадами

Дата: 28.04.2021 15:41

Шановні жителі громади!

Доводимо до Вашого відома про початок громадських слухань, щодо укладення договору про міжмуніципальне співробітництво між Кам’янською та Великокучурівською ТГ з метою соціально-економічного та культурного розвитку територій, а також надання адміністративних послуг на основі спільних інтересів та цілей, ефективного виконання органами місцевого самоврядування визначених законом повноважень.

На основі вищезазначеного, з метою підготовки попереднього висновку стосовно відповідності інтересів та потреб територіальних громад, просимо Вас надавати свої пропозиції за бажанням в електронному або письмовому вигляді. Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції будуть прийматися до 15 травня 2021 року включно.

Для надсилання пропозицій :

Ел.пошта kamselr@gmail.com

Тел. +380373545243 (приймальня Кам’янської сільської ради)

та за адресою: вул. Головна, 2 с.Кам’яна, 59050.