З Днем Вишиванки!

Дата: 20.05.2021 17:02

Фото без описуЩиро вітаємо Вас зі святом національної єдності - Днем Вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, оберіг, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.Бажаємо всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

З повагою, колектив Кам’янської сільської ради