Шановні медичні працівники!

Дата: 20.06.2021 09:45

Фото без описуШановні медичні працівники!

Ваша праця є однією з найбільш благородних та жертовних. У ваших руках — складна і відповідальна справа, здоров’я і майбутнє нашого народу. Ви супроводжуєте кожного з нас із народження та даруєте віру й надію. У час, коли людство постає перед новими викликами, коли щоденно під загрозою здоров’я кожного з нас, ви самовіддано й повсякчас перебуваєте на варті життя. День медичного працівника — це ще одна нагода висловити вам вдячність за щоденну відповідальну, важливу і нелегку працю, за ваші зусилля і старання, за врятовані життя.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — дозвольте подякувати за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за здоров’я та життя людини.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, миру та спокою, мудрості і терпіння, тепла і розуміння від рідних, сімейного затишку, благополуччя у ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани. Хай ваша непомірна, жертовна — адже по-іншому й не сказати — праця повертається вам у стократ добром та здоров’ям!

З найкращими побажаннями та глибокою повагою виконавчий комітет Кам’янської сільської ради