Шановні мешканці Кам’янської громади обережно ведмідь!

Дата: 22.06.2021 09:00

Фото без описуНаполегливо закликаємо Вас утриматись від походів у ліс через загрозу нападу бурого ведмедя. Зі слів місцевих жителів в лісовій місцевості між селами Кам’яна та Старі Бросківці було помічено самця-одинака бурого ведмедя. Він занесений до Червоної книги України. Полювання на звіра заборонено. Лісівники не мають права знищувати тварину, оскільки вона знаходиться під охороною держави.

Рекомендуємо:

•    Утримуватись від відвідин лісу, незважаючи на спокусу грибного сезону.
•    Не заходьте глибоко в ліс та не пересувайтесь поодинці — ведмеді рідко нападають на групу понад 4 осіб.
•    Утримайтесь від походу до лісу на світанку, ввечері, від ночівель.
•    Якщо Ви побачили сліди цього звіра — ведмежі стежки, відбитки лап чи подерта кігтями кора дерев — негайно йдіть звідти!
•    В жодному разі не підходьте до сплячого, пораненого ведмедя чи під час того, як він їсть.
•    Про появу звіра при загрозі життю людей та домашніх тварин просимо повідомляти національну поліцію (102), службу надзвичайних ситуацій (101) та управління екології.