До уваги клієнтів служби зайнятості! Обслуговування громадян здійснюється безпосередньо у приміщеннях міських та районних філій

Дата: 08.11.2021 11:47

До уваги клієнтів служби зайнятості!

Обслуговування громадян, зокрема, прийом осіб, котрі шукають роботу та зареєстрованих безробітних, надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, здійснюється  безпосередньо у приміщеннях міських та районних філій  Чернівецького обласного центру.

Прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями:
•    відвідувачі мають перебувати у приміщенні центру зайнятості в одягнених засобах індивідуального захисту;
•    під час перебування у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;
•    працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні центру зайнятості.
Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають відповідні заяви у такі способи:
•    особисто, під час відвідування центру зайнятості;
•    через портал державних послуг «Дія», за наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

До Вашої уваги, номери телефонів філій обласного центру зайнятості на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості або  за посиланням https://bit.ly/34buzcT

Шановні клієнти служби зайнятості! У разі виникнення питань щодо обслуговування в центрах зайнятості в період карантину,  телефонуйте за номером  «гарячої лінії»! Наші спеціалісти нададуть фахову консультацію.
«Гаряча лінія» Чернівецького обласного центру зайнятості (0372) 52-23-73 працює з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 17:00 год.