Подбай про свою безпеку! Обігрівай житло безпечно!

Дата: 09.02.2022 09:50

Як правило, холодної пори зростає кількість пожеж, на яких гинуть або травмуються люди. Нерідко такі загорання виникають через недотримання громадянами правил пожежної безпеки в побуті. До трагедії можуть призвести несправні та перевантажені електромережі, неправильна експлуатація пічного й газового обладнання та ін.
Так, від початку року на території колишнього Сторожинецького району виникло 15 пожеж, на яких загинула одна людина і ще 3 осіб травмувалося.
Зважаючи на це,  рятувальники звертаються до всіх громадян із проханням бути надзвичайно обачними в поводженні з відкритим вогнем у побуті. Потрібно пам’ятати самим та навчити своїх дітей, що найменше порушення правил безпеки може призвести до найгірших наслідків...

Відділ запобігання надзвичайним ситуаціям Чернівецького РУ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області