АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

Дата: 02.09.2022 09:28

Щоб скористатися послугою автоматичного призначення пенсії, необхідно увійти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду (http://portal.pfu.gov.ua) за допомогою кваліфікованого електронного підпису та заповнити відповідну анкету-заяву.

Це можна зробити незалежно від віку, навіть якщо до пенсії ще багато років. Коли настане час, пенсію призначать автоматично. Адже інформація щодо сплати страхових внесків (відомостей про стаж та зарплату людини, починаючи з 2000 року) у Пенсійному фонді є, якщо, звичайно, вони офіційно сплачувались. Таким людям пенсію буде призначено автоматично при досягненні пенсійного віку. Додатково звертатися та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно.