Дата: 21.09.2022 15:09

Дві громади Буковини – Новоселицька та Кам’янська – у рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» отримали гуманітарну допомогу від Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща в Україні. Передача допомоги відбулась за сприяння Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Новоселицькій та Кам’янській територіальним громадам передали бойовий одяг, бензопили, пожежні трьохколінні драбини та інше спорядження. Їх використовуватимуть місцеві пожежно-рятувальні підрозділи, котрі функціонують на території зазначених громад.