Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Кам’янської територіальної громади!

Дата: 17.09.2022 15:11

Щиро вітаю з професійним святом – Днем рятувальника! Щороку вересень приносить для вас приємний святковий день, нагадуючи що ваша професія об’єднує сильних духом людей, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Дорогі рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони, ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Ви мужні люди, які в мирний та військовий час завжди на варті. Прийміть щиросердечні слова вдячності за вашу працю, самовіддане служіння людям.

Щиро вітаю вас зі святом! Бажаю міцного здоров'я, щастя, якомога менше тривожних викликів, твердості духу та успіхів у благородній справі. Миру всім і злагоди, і нехай Господь оберігає вас від усіх негараздів!

З повагою та вдячністю, сільський голова Микола Костащук