Дата: 10.09.2022 15:14

Великий біль та сум. Кам’янську громаду сколихнула сумна звістка. Небесне військо поповнив Воїн – Коржан Ілля Юрійович 2001 року народження, житель села Дубове. Який виїхавши з побратимами на заміну по чергуванню, потрапив у жахливу аварію у Хмельницькій області.

Герой, Воїн, Захисник, відважний син своєї Неньки-Батьківщини. Він був справжнім патріотом України та надзвичайно гарною людиною, прекрасним сином, чудовим сусідом, вірним другом.

Немає слів, щоб передати біль, розпач через непоправну втрату!!!

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям загиблого. Вічна пам’ять! Вічна шана!

Про зустріч загиблого та час поховання буде повідомлено додатково.

Сільський голова Микола Костащук