Дорогі учні, батьки, вчителі! Прийміть найтепліші вітання з Днем знань!

Дата: 01.09.2022 15:17

Сьогоднішній першовересень обпалений війною, яка триває вже сьомий місяць. Але попри війну, сирени, небезпеку ми розпочинаємо новий освітній процес. Бо неможливо зупинити вічний поклик української нації до знань, до світла, до прогресу. А отже і до життя!

Хочу побажати, щоб цей день запам'ятався всім вам не печалями, а довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами, приємними клопотами та щирими посмішками. Й нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги.

Нехай шкільний дзвінок стане для вас символом нових звершень, здійснення всіх мрій і найкращих сподівань під мирним небом України! Ми вистоїмо і обов’язково переможемо!

Мужності нам, бадьорості духу та терпіння!

Щасливої дороги в Країну Знань!

З повагою, сільський голова Микола Костащук