КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ СУБСИДІЙ ТА ЯК ВОНИ ВИПЛАЧУВАТИМУТЬСЯ

Дата: 10.11.2022 15:18

Відповідно до урядової постанови №1041 від 16.09.2022, з жовтня Пенсійний фонд України здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг.

До 1 грудня порядок звернення за призначенням субсидій, як і механізм їх призначення, не змінюється, всі дані для проведення виплат надходять до Пенсійного фонду   в електронному вигляді. А вже з  грудня 2022 року органи Пенсійного фонду виконуватимуть і функції з призначення вказаних видів державних допомог.

Звертатися з питань призначення субсидій громадяни можуть, як і раніше,   до уповноважених посадових осіб виконавчих органів сільських, селищних, міських рад відповідних територіальних громад; до посадових осіб центрів надання адміністративних послуг; через Портал Дія. А з грудня нинішнього року - ще й через мобільний додаток "Пенсійний фонд" чи вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України або до сервісних центрів територіальних органів Пенсійного фонду.

Надалі громадяни одержуватимуть виплати у звичний спосіб - на свої банківські рахунки або через пошту.