У 2022 році послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалося понад 20 тисяч осіб

Дата: 06.01.2023 09:05

Впродовж   2022 року соціальними послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалося  понад 20 тис. осіб,  з них мали статус безробітного 15,0 тис. осіб.

З початку року статус безробітного отримали  9,4 тис. осіб, за сприяння обласної служби зайнятості у 2022 році забезпечено роботою 7103 особи.

• Ринок праці Чернівецької області у 2022 році не відрізнявся від загальноукраїнських тенденцій та  позначився зменшенням кількості пропозицій роботи. Водночас нам вдалося на Буковині працевлаштувати понад 500 внутрішньо переміщених осіб, загалом до служби зайнятості звернулися понад 2600 переселенців, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

За направленнями служби зайнятості проходили професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 778 безробітних.

Впродовж 2022 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру Чернівецькою обласною службою зайнятості залучено 489 осіб.

Станом на 1 січня 2023 року послуги Чернівецької обласної  служби зайнятості  отримували 2338 безробітних.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості