Понад 8 млн гривень «Чернівцігаз» спрямував на допомогу армії та соціальну підтримку

Дата: 18.01.2023 08:28

Фото без описуПопри військові дії в країні та витрати, що спрямовані на основну діяльність, Регіональна газова компанія «Чернівцігаз» впродовж минулого року постійно надавала підтримувала ЗСУ, а також соціальну допомогу.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ, компанія  спрямувала 3,3 млн грн на

допомогу українцям, які постраждали внаслідок воєнних дій. Це витрати на харчування, розміщення та забезпечення побуту переселених громадян, придбання продуктів та побутової техніки, а також допомога колегам-газовикам із Харківської та Сумської області.

Для захисників України компанія закупила та поставила одягу, взуття, медикаментів і медичних засобів, продуктів та різної техніки на 3,5 млн гривень. На передову було передано 15 одиниць автомобілів компанії.

На запит військових відреагували й працівники  АТ «Чернівцігаз». Газовики зібрали кошти в сумі 1,3 млн грн, за які було придбано та передано до ЗСУ два автомобілі та два дрони.

«Чернівцігаз» продовжує свою гуманітарну діяльність заради перемоги України у цій війні.

Станом на сьогодні загальна сума підтримки складає 8,3 млн грн.