Як перевірити стан готовності документів?

Дата: 11.04.2023 10:41

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон?  Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС  "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html), переваги якого уже оцінили мільйони українців!

У пошуку введіть серію та номер документа, на підставі якого здійснюєте нове оформлення. Далі перед вами з’явиться інформація стосовно готовності вашого паспорта.

Зверніть увагу:

- серія паспорта у формі книжечки вводиться великими українськими літерами, а свідоцтва про народження – як зазначено у самому документі.

- якщо серія свідоцтва про народження починається з 1 або І, у базі може бути один з трьох варіантів написання: цифра 1, українська літера І, латинська літера I – залежно від того, яку оператор ввів  під час оформлення.

- серію та номер документа іноземця або особи без громадянства – вводять без розділових знаків – крапки, коми, тире.

Зазначимо, що за допомогою сервісу можна перевірити стан оформлення таких документів, як:

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон,

- ID-картка,

- посвідка на тимчасове проживання,

- посвідка на постійне проживання,

- дозвіл на імміграцію в Україну,

- продовження строку перебування в Україні.

Перевірити готовність документа можна з наступного дня після подання заяви до територіального підрозділу ДМС.

Принагідно нагадуємо, що оформити ID-картку чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон  можна незалежно від місця реєстрації у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби, ДП «Документ» чи ЦНАП.

Управління ДМС у

Чернівецькій області