Інформація щодо контактів для подання в електронному вигляді звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації

Дата: 22.12.2023 08:27

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області звертають увагу громадян, що для подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації створені нові електронні скриньки, а саме:

Електронні звернення від громадян приймаються Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області на електронну адресу: cv.zvernennya@tax.gov.ua у вигляді сканкопії чи фотокопії письмового звернення з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання або підписане кваліфікованим електронним підписом.

Запити на отримання публічної інформації приймаються Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області на електронну адресу:  cv.publicinfo@tax.gov.ua.