Декларацію на податкову знижку буковинці можуть подати через мобільний застосунок «Моя податкова»Декларацію на податкову знижку буковинці можуть подати через мобільний застосунок «Моя податкова»

Дата: 28.02.2024 09:16

Фото без опису

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області звертають увагу,що мобільний застосунок «Моя податкова» у розділі «Послуги» надає можливість подати декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки:

Для цього необхідно здійснити наступні кроки:

- оберіть «Подати декларацію про майновий стан і доходи»;

- вкажіть суму витрат відповідного виду;

- зазначте реквізити банківського рахунку (інша інформація про банківський рахунок заповниться автоматично);

- прикріпіть документи в електронному вигляді (додатки можуть бути додані у pdf-форматі або фото);

- підписуйте та надсилайте.

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

З детальною інформацією щодо декларування доходів, одержаних у 2023 році, зокрема видами витрат на які передбачено податкова знижка, можна ознайомитися на вебпорталі ДПС у банері «Деклараційна кампанія 2024».